1 / 2
Vw l80
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.04.2022 21:35

Струга / Струга

Vw l80 1998 god ispravno se kiper

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

enis
Потврден огласувач
078377903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам