1 / 3
TV SAMSUNG UE40ES8000
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.10.2020 11:23

Кичево

Марка:

Samsung

Производ:

Останато

Големина:

102 cm (40 inch)

Za delovi,
So defekt se gleda na slikata
Led, 3D
Kupen od Tehnomarket
Cena po dogovor!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
070326277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам