1 / 2
Ракија - Екстра одличен квалитет
150 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.03.2023 13:30

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ima odlicen vkus. Moze da se proba koga sakate.

Imame i bela i zolta.

Rakijata e 52 stepena.

Cena: 150den.

Telefon za kontakt: 075 754 517 - Toni

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075754517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам