1 / 12
Se izdava Kuķa vo dzonkenedi
По Договор
30.09.2022 14:02

Чаир / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Север

Se izdava kuķa na vlez vo dzonkenedi 200m2 so dvor od 700m2 moze i za dve famili moze samo 100m2 da se deli kuķata e na dve olaza !!!

Ne odgovaram na komentari i na inbox samo vo telefon!!!

Ve molam samo ozbilni famili!!!

Tel: 078240148

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Samir
Потврден огласувач
078240148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам