1 / 7
Prodavam zastava 750 850 fico i delovi za niv
1 €
02.11.2022 18:17

Македонска Каменица / Делчево

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2018

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam zastava 750 850

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
077666865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам