1 / 1
Ventil topcest 1/2” i 3/4”
150 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 13:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Ventili topcesti novi 1/2” i 3/4” Cena 150 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077503440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам