1 / 3
Kombiniran frižider
14.990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2021 13:41

Гевгелија / Гевгелија

ARISTON
Dimenzii:
190x70x65 cm.
Kapacitet 380 Litri.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
070320708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам