1 / 1
se pronava niva
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 23:06

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

7000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda struja i kanalizacija vednas do pat vo samoto selo. CENA PO DOGOVOR I NA LICE MESTO

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075488672
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам