1 / 1
Termo pecka 6kw
3.000 МКД
Цената е фиксна
26.06.2022 22:29

Битола / Битола

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den komplet 2500den bez postolje

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
070331969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам