1 / 4
Нов модел на бетонска саксија
120 МКД
Цената е фиксна
09.10.2020 10:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Hello 🌺 Ви претставуваме уште еден нов модел на бетонска саксија 🥰 Изберете си боја и дезен и контактирајте нè 🌸🌷💮
Цена- 120 денари.

Можете да не посетете и на нашата фејсбук страница и инстаграм профил:
- www.facebook.com/cement.art.crafts
- www.instagram.com/cement.art.crafts

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078646698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам