1 / 2
Ремчиња Quick Fit за Garmin Fenix 6X 5X Plus 3 HR Remcinja
1 МКД
Цената е фиксна
10.08.2022 16:42

Велес / Велес

Контакт на Вибер по што ретко сум во МК.


Силиконското е продадено

Оставени се кај мајка ми. По договор може да де прати по Карго или да се земат од Велес или Скопје.

Супер квалитет заменско метално,без гребнатинка, само 2 пати носено = 1500ден.

Цените се фиксни

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од:

Marjan Bonev
Потврден огласувач
078586948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам