1 / 8
Нови прекривачи од волна ткаени на разбој
1.500 МКД
24.05.2023 12:15

Кисела Вода / Скопје

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димензии 1.90 м Х 1.5м еднобојни и во повеќе бои.Прекривачите се изработени од мајка ми пред многу години,не се користени,зачувани се и одржувани со сите неопходни мерки за заштита.Имам 2 комплета од зелената боја односно вкупно 4 ( четири) прекривки, имам исто така 2 комплета од портокаловата боја односно вкупно 4 ( четири) прекривки, имам 1 ( еден) комплет прекривки од црвената боја. Сите комплети одат по два во пар.Цената е за комплет 2 прекривачи по ваша желба.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
078476754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам