1 / 7
E Bike
2.100 €
06.06.2022 10:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava elektrichen velosiped. Velosipedot ima pominato samo 100km. Bez grepka.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077816963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам