1 / 1
Се продава бочва за вино во одлична состојба 400 литри
100 €
Цената е фиксна
10.10.2020 11:32

Охрид / Охрид

Се продава бочва за вино во одлична состојба, скоро нова. Збира 400 литри.
Изработена е со цепење од страна на српски мајстори.

Категорија: Останато

Се продава од:

Kiril Josifoski
Потврден огласувач
077625366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам