1 / 4
Calvin Klein IN2U for him 150ml Original
1.700 МКД
29.07.2022 15:00

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Calvin Klein IN2U за мажи 150ml, многу убав мирис што го добив како подарок, но не го користам затоа што имам и други парфеми слични на овој. Парфемот е оригинален и нов, за да бидете сигурни дека парфемот е оригинален, можете да проверите во која било парфимерија.
KONTAKT: 077972054

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Машки Парфеми

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078716506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам