1 / 9
Декоративни вазни
150 МКД
Цената е фиксна
11.10.2020 01:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Love is in the air 🥰🌸
Симпатични и декоративни вазни..се вклопуваат во секоја комбинација и декорација 🥰 🎀🌸

Цена за една вазна 150 денари, за три вазни 400 денари. Екстра попус за цвеќарници, кафичи, ресторани или за поголема нарачка.

Можете да не посетете и на нашата фејсбук страница и инстаграм профил:
- www.facebook.com/cement.art.crafts
- www.instagram.com/cement.art.crafts

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078646698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам