1 / 12
Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch
12.400 €
Цената не е фиксна
17.07.2022 08:01

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uvezeno e od Svajcarija na 07/2020

-211.000 KM so Svajcaska servisna kniska
-Xenon
-Navigacija
-Dvozonski Klimatronik
-Kozen enterier
-Senzori za parkiranje
-Tempomat
-Greachi na sedista
-Radio CD so magazin za CD
-Sound boostet


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

D
Струга
Потврден огласувач
070693464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам