1 / 12
Audi A8 4.2TDi 351ks QUATTRO REG-SERV - 2011
25.500 €
17.05.2022 17:45

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

258 kw / 351 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ !!!

КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ

Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без учество !!!
-Максимален износ 5000евра.
-Ниска каматна стапка од 500 евра за 4години за износ од 5000 евра, oдносно 125 евра годишно, возилото не го заложувате по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.

Услови:
-Вработен и осигуран ( не помалку од 12 месеци)

Потребни документи:
-Лична Карта
-М1 и М2
-Потврда за редовен работен износ и износ на нето плата.
-Извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)

Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ИТАЛИЈА

Возилото е регистрирано до 8месец 2021 година, комплет сервисирано пред 4000км!!!
4нови гуми ПИРЕЛИ ( 2020ГОДИНА)

Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!

FACEBOOK ЛИНК ЗА ПОВЕЌЕ СЛИКИ:
https://www.facebook.com/540577779403490/posts/3157976137663628/

-На оваа страна можете да побарате подетални инаформации за автомобилите .

Се продава: AUDI A8 4.2TDI QUATTRO 351KS 8G TRONIC UNIKAT REGISTRIRANO SERVISIRANO KOMPLET - 2011 GODINA
Километража: 225.000KM

Опрема со која располага возилото:-
-ВАКУМ НА ВРАТИ И БАГАЖНИК
-F1 SHIFT- ТИПТРОНИК (8брзини) ШИФТЕРИ НА ВОЛАН
-АБС
-AIRBAG AIRBAG на колено
-LED (светла) High Performance BI-XENON
-АСР
-СЕРВО
-BOSE ОЗВУЧУВАЊЕ
-ЗАВЕСИ НА СТАКЛА
-ПРИПРЕМА ЗА ТЕЛЕФОН
-МЕМОРИИ НА СЕДИШТА
- Систем за помош на возачот:
- Систем за предупредување од судир со
функција за сопирање (Помош за превенција
на судир)
-ЕЛ. СТАКЛА
-ИНДИКАТОР ЗА ПРИТИСОК ВО ПНЕВМАТИЦИ
-ЕЛЕКТРИКА НА РЕТРОВИЗОРИ – електрично преклопливи
-КЛИМАТРОНИК (4 ЗОНОВ)
-МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОЖЕН ВОЛАН СО КОМАНДИ
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-AUTO HOLD
-МАХАГОНИ
-КОЖЕН САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ
-СЕНЗОР ЗА ДОЖД
-Crusise Control ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-РАДИО АУДИО 20 СО ИНТЕГРИРАН СИСТЕМ ЗА НАВИГАЦИЈА - Bluetooth конекција за мобилен телефон (DVD, TV, 2 SD KARTI, SIM CARD, AUX, USB PORT)
-4 НОВИ ГУМИ (ЛЕТНИ) ПИРЕЛИ 2020ГОДИНА

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДИРИ (ПРВА БОЈА)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.
НА ВОЗИЛОТО ОСТАНУВА ДА ВОЗИТЕ, БЕЗ НИКАКВИ ДОДАТНИ ТРОШОЦИ
АУТО ИМПОРТ СРЛ РАСПОЛАГА И СО ДРУГИ ВИДОВИ НА ВОЗИЛА :
-VW GOLF 4,5,5PLUS,6 – VW TOURAN, FOX, JETTA, EOS
-CHEVROLET AVEO,SPARK,CAPTIVA,KALOS
-PASSAT 4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI, 1.6TDI
-BMW 320D,330D,118D,120D,X3,X5
-ALFA ROMEO – 156,147,159
-CITROEN C2,C3,C4,C5, XSARA PICASSO,
-FORD FOCUS, GALAXY, C-MAX, S-MAX
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
-OPEL,ASTRA G ,H, J,GTC ,CORSA C D ,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA,ANTARA,MERIVA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO,CROMA,SEDICI
-PIKAP

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO IMPORT SRL
Потврден огласувач
078-359-300 / 078-359-179
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Sedici 1.9JTD 120ks MULTIJET 4X4 6BRZINI - 06

4050 €

Seat Ibiza 1.2benzin *REG+SERV* MOZNOST NA RATI - 2003

1999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам