1 / 1
Atraktivna lokacija
28 €
Цената не е фиксна
31.07.2022 16:12

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2098 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Lokacijata se naoga na patot sprema Negorski banji pomegu hotel Nar i restorant Javor Agapi so povrsina od 2098 m2..pogodna za industriski objekt,servis,magacin,stovariste i drug deloven objekt

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorge
Потврден огласувач
075778708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам