1 / 10
Filigranski racno izraboten srebren nakit
1.300 МКД
Цената е фиксна
08.03.2022 02:30

Гази Баба / Скопје

НА ПОПУСТ!!!!!!
Prodavam novi specijalno racno izraboteni filigranski parcinja nakit od cisto fino srebro 99.9.

Srebren prsten: 2000 den.
Srebreni obetki so cvetovi: 1500 den.
Srebrena obetka:1300 den.
Srebren set od privrzok i obetki: 2500 den.

Cenite se fiksni.
LICE ZA KONTAKT: IVANA 078 597 058
LICE ZA KONTAKT: IVANA 078 597 058
LICE ZA KONTAKT: IVANA 078 597 058

Srebren nakit, nakit, filigran, racno izraboten nakit, srebro, obetki, privrzok, lance, prsten,racna izrabotka, podarok,

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Разно

Се продава од:

VK
Потврден огласувач
075300842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам