1 / 1
akcija adidas naik patiki golemi broevi 44 , 45 ,46, 47
1.390 МКД
05.08.2022 13:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

39

Боја:

Црна

adidas naik patiki golemi broevi od 40 do 47 broj
dostava po kargo niz cela makedonija za malo golemo vrsime zamena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

dusko
Потврден огласувач
072242805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам