1 / 1
belorus mtz 52
1.500 €
Цената не е фиксна
19.01.2021 18:00

Свети Николе / Свети Николе

belorus 52ka pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
077526402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам