1 / 1
Hidea HDF6HL- 4Т 6KS
1.200 €
11.10.2020 19:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Hidea HDF6HL- 4Т 6KS моторот е компактен, економичен, преполн со најнова технологија и лесен за употреба како и остатокот од Hidea вонбродските мотори во нашата понуда.
Mодел: Hidea HDF6HL - 4Т 6KS
Цена: 1200€ со ДДВ
Гаранција: 2 години
Просечна потрошувачка: 1,1 lit/h
Во цената вклулен е резервоар за гориво
*Можност за плаќање со кредитна картичка на рати
www.crownboat.com
info@crownboat.com
070 760 050 / 075 463 533

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

j
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам