1 / 6
Shitet Shtëpi ne Qendër te Tetoves
По Договор
11.10.2020 19:21

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Lb pish 40

Shitet Shtepia(vendi) ne Qender te Tetoves

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
070620999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам