1 / 9
VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi
5.200 €
06.08.2022 20:32

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisirano , registrirano do 08.2023 cela godina, 200.000km so servisna kniska, novi letni gumi , bez nikakvi vlozuvanja
kontakt 078217892

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasuvac
Stip
Потврден огласувач
078217892
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам