1 / 3
Hilti Shtemaci
15 €
25.12.2022 16:15

Битола / Битола

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE 804 idr. Komplet site 6 parcinja se prodavaat za 80 € ili na parce 15 € od parce...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Majstori za KAMEN i PLOCKI
Majstori za Kamen BITOLA
Потврден огласувач
+38975393939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам