1 / 1
PVC vlezna vrata
1 €
19.11.2022 00:12

Илинден / Скопје

Влезната врата е најважниот елемент во вашата куќа, стан, продавница. Во просек, тие се отвораат најмногу, па затоа е важно да бидат цврсти, масивни и елегантни. Влезни врати од нашиот бренд се најквалитетни, најсилни и дефинитивно најдобриот избор.
Секое крило има пет затворено сигурносно заклучување, 3 големи шарки чија носивост е 80 кг по шарка.
Тие можат да бидат бел или дрвен декор. Направени се по мерка и според желбите на клиентот.
Ние нудиме над 100 декоративни панели..
инфо на 076223945
инфо на 076223945
инфо на 076223945

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

D
Потврден огласувач
075648191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам