Se izdava magacin vo kisela voda
1 €
12.10.2020 11:59

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

150 m²

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Vlado
meglenska br 20
Потврден огласувач
070299674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам