1 / 1
Продавам ниско монтажно бојлерче за во кујна
1.000 МКД
08.05.2022 20:22

Аеродром / Скопје

Продавам малку користено ниско монтажно бојлерче за во кујна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070392709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам