1 / 1
Јорган за гарнитура
1.500 МКД
08.12.2021 17:05

Аеродром / Скопје

Продавам јоргани за гарнитура тросед, двосед, фотеља и табуретка, како нови

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Јоргани

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070392709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам