1 / 1
Масло од кантарион
150 МКД
06.04.2021 17:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Масло од кантарион, производство 2020 година. се користи за ублажување и лечење на изгореници и други проблеми на кожата. Истовремено ја ублажува болката.

Цена:
25 гр. мало паковање = 150 денари
130 гр. големо пакување = 350 денари

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
078416754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам