1 / 4
Iphone Se
5.000 €
12.10.2020 17:30

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Se

Боја:

Silver

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Odličen

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ajfon
Потврден огласувач
071865140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам