MASINA ZA SADOVI INDESIT 4500 DEN
3.000 МКД
15.08.2021 18:26

Ѓорче Петров / Скопје

PRODAVA MASINA ZA SADOVI ZA 12 LUGE 60 MASINA CELA VGRADLIVA SO IZGOREN GREAC .KONTAKT 077946045

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Igor Dimitrov
Потврден огласувач
075297001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам