1 / 4
Trpezariska masa
100 €
Цената е фиксна
04.04.2021 17:27

Битола / Битола

Se prodava masa so sest stolici skoro nova cena 100 ev.kontakt 072230761

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Gordana
Потврден огласувач
072230761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам