1 / 4
Нива до регионален пат
2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2020 22:09

Неготино / Неготино

Квадратура:

6677 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива до регионален асфалтен пат Неготино-Демир Капија во близина на винарска визба Повардарие. Нивата се протега на две катастарски парцели кои се поврзини помеѓу себе со катастарски впишан пристапен пат. За подетални информации јавете се на 071 219 069 Ристо Најдов

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
078388210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам