1 / 5
Kopir upa 5
35 €
26.06.2022 14:41

Битола / Битола

Se prodava crno bel kopir, skroz nov.. Vo kufer Proizveden 1976god.
Inf.075 247 965

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078350245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам