1 / 11
Машини за изработка на плочест мебел
1 €
27.03.2023 11:43

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Gomatic Куманово Ви нуди :

➡️ Голем избор на нови и половни машини за обработка на дрво и плочест материјал.
➡️ Веднаш достапни повеќе модели на Машини за кантирање,Компјутерски и рачни кројачи ,ЦНЦ машини докажани по својата ефикасност,функционалност и премиум квалитет.
🏢 Наша локација: Индустриска зона Доброшане ,Куманово
📲 Телефон за контакт : +389 75 433 067
Од неодамна можност за ЛИЗИНГ финансирање на нови машини по најповолни услови.

Youtube линкови од Gomatic Куманово:

Кантерица Gem 820FA - целосно автоматизирана кантерица
https://www.youtube.com/watch?v=pZQ8W23zWsU&ab_channel=Gomatic

Компјутерски кројач GEM - 330
https://www.youtube.com/watch?v=6RxC12CWO9o&t=7s&ab_channel=Gomatic

Cnc машини со наш програм, управување и нова елктроника
https://www.youtube.com/watch?v=767wdOfuk_Y&t=37s

Половни машини со наш програм, управување и нова елктроника
https://www.youtube.com/watch?v=_KFuj83MNkY&t=466s&ab_channel=Gomatic

Може да не побарате на +38975858163
или на +38975433067
gomatic.info@gmail.com
----------------------------------------------------------------

Повелете во нашите простории во индустриска зона Добрoшане, Куманово .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Gomatic
Индустриска зона Доброшане
Потврден огласувач
075 433 067 или 075 858 163
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам