1 / 2
Umivalnici/Умивалници 2 класа
1 МКД
13.10.2020 10:25

Неготино / Неготино

Se prodavaat umivalnici 2 klasa 65/55
Ugradni za vo zid i dobro socuvani
Kontakt 075 326 822

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
075326822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам