1 / 1
Internet marketing
1 €
Цената е фиксна
10.06.2021 10:52

Скопје Центар / Скопје

Ви нудиме одржување профили на Facebook и Instagram

Секојдневното креирање на објави на социјалните мрежи Ви одзема драгоцено време.

Таа обврска делегирајте ја на маркетинг тимот за социјални медиуми.

Барање за понуда испратете на е-емаил: socialmedium.mk@gmail.com

Повеќе информации на тел.: 071 81 77 81

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Останато

Се продава од:

Digital Marketing
Потврден огласувач
071 817781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам