1 / 9
Nova Kajenji dry-fit maica od decathlon
400 МКД
13.10.2020 15:14

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam crna dry-fit maica Kalenji od decathlon. Velicina L. Nova, neoblecena, uste i stojat etiketite. Cena 400 denari. tel 070 461 700

Категорија: Спортска опрема и активности / Jogging / Облека

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070461700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам