1 / 1
Dali e nekoj za zamenu 16 za 17
1 €
29.11.2022 18:53

Куманово / Куманово

Bandazite su odlicni sakam da stavam pogolemi , moze so se guimi trampa gumite su 90 % dobri 215/ 70/ 16 - 5 X 114.3 moze 17 a moze i 18

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

A...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам