1 / 5
Bazent s camci
6.500 €
22.06.2022 00:04

Куманово / Куманово

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so zetoni moze i zamena - auto 071994279

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

Babilon Group
Потврден огласувач
071/994-279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам