1 / 5
PELETI ПЕЛЕТИ
180 МКД
Цената е фиксна
13.01.2021 14:45

Куманово / Куманово

BIO MONTE PELET A2 🌲🌲

📍180 Ден / Вреќа

📞Контакт : 075370879 или инбокс.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Kemo AB Kompani
Metodija Andonov Chento
Потврден огласувач
075370879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам