Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2
1 €
Цената не е фиксна
21.01.2023 00:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite grobista do IZOLIM ILI NAKARSI NIMAKI MERMERI D 55X55 se prodava i izdava

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petko
Потврден огласувач
075685164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам