1 / 8
deloven prostor vo industriska zona UZUS
2 €
Цената не е фиксна
29.09.2022 18:52

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмува деловен простор на спрат во индустриска зона УЗУС (спроти ТВ Здравкин) просторот е со површина од 430 м2 со можност да се подели на два дела ( 200м2 +150м2 со 80м2 отворен простор - тараса) .
Објектот е погоден за секаква намена канцеларии, едукативен центар , текстилна индустрија - конфекција, друг полесна индустрија и сл.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
072618777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам