1 / 7
Ноблет многу сочуван
220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 09:57

Велес / Велес

Се продава кларинет Ноблет француски дрвен во супер состојба со сменети сите нови кожици може да се види и проба во секое време,многу сочуван и пифли селмер фокус и вандорен Б45 со точка чисто нови не користени, барајте на 071 274 068 Виктор.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071274068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам