1 / 2
Klasicna Gitara - Stolce za Noga *NOVI*
700 МКД
Цената е фиксна
28.09.2022 16:50

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi neotpakuvani stolcinja za noga, za izveduvaci na klasicna gitara.
(Guitar foot stool, foot rest)

Cena 700 denari

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Oglas Stip
Потврден огласувач
070210190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам