1 / 7
Kuka karabina vo Struga
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2022 01:17

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Struga ul.Naum N.Borce

Se prodava kuka karabina na atraktivna lokacija vo Struga na samo pet minuti od centar I korzo.
Kukata e na tri kata vo osnova sekoj Kat Po 120 m2 od koi prviot Kat se delovni prostorii I dvata kata za ziveenje. Kukata e deliva za dve semejstva .
Cena Po Dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija za nedviznosti i marketing Sajce
ul.Dimitar Vlahov br.14
Потврден огласувач
077 969 012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам