1 / 1
ЛЕД Плафонки 22W Вградни блескави
280 МКД
Денес 13:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Плафонки 22W 30x30cm димензија вградливи. 6500K IP55 Врвен квалитет. Праќам по карго, Цена 280ден парче.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот