1 / 2
Armaturi so 4x LED Neonki 60cm
900 МКД
Цената е фиксна
03.08.2021 12:11

Прилеп / Прилеп

Вградна и надградна арматура со 4 неонки 60cm. 60x60cm. 4x ЛЕД Неонки 9W 6500K. Цена 900 парче.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам